Matikář - naučíme matematiku. Každého.
Betano.cz - nová česká sázková kancelář

Malá kopaná (Ticho de Pre Cupé Band)

1/ V Milevsku hraje se malá kopaná A proto trénujem od rána do rána V sobotu na zápas pln sebevědomí Ty s kterejma hrajem jsou strašně pitomí U brány stojej kluci, kdepak máš Pepu? Moc na mě nedržkuj a vyndej izolepu Číslo si nalepim, nejsou mi boty Doufám že nebudem dneska zas za kokoty 2/ Trochu se rozkopat, už přišel protihráč Koukni ty šmatláky, dneska to bude mač! První písknutí prvně, je okouknout Nejsou tak špatný,koukej se trochu hnout No tak tam naskočim a jsem ta černá vrána To byla nahrávka,kurva čum kde je brána Obrana vracej se šestnácku hlídej 2 jsem už dostaly tak Kašty střídej! 3/ Zatím to ještě jde, jen chybí vůle A velká chyba, at už je půle! Míče moc nestřílíme a když tak do tyčí Poločas 6:0 a máme po piči Ty běhaj rychle a moc jim nestačím Proč góla nedáme, nechápu je to čím? To spatný střídaní to za to může Hele naval ten míč, to je náš růžek! V Milevsku hraje se malá kopaná A proto trénujem od rána do rána V sobotu na zápas pln sebevědomí 4/ Snad to dohrajem nějak v klidu Nesmí nám dát deset,hrajeme bídu Z ochozů doléhá víření bubnů A míč mám na noze, tak to tam prubnu Teď už to nezachráníš poslední minuta Stejně ten rozhodčí je svině svinutá Pomalu do šatny,to byla smůla Zase jsme prohráli svejch třináct-nula